Poslovno poročilo za leto 2023

29 februarja, 2024

Spoštovani občani krajevne skupnosti Verd,

Predstavljamo vam poslovno poročilo skupnosti za leto 2023. To je bil čas poln izzivov, narejenih je bilo kar nekaj stvari, so pa področja na katerih bi se dalo narediti še kaj več! Tudi marsikaj smo se v tem času naučili! Sedaj pa je čas za pogled naprej, leto je za nami, že korakamo v marec leta 2024 in zavedamo se, da je pred nami še veliko dela. Seveda od novega leta nismo počivali, ampak pridno nadaljujemo dela, ki so v poslovnem poročilu navedena “za leto 2024 načrtovana naslednja dela”. Obenem se tudi vam zahvaljujemo za vaš prispevek prispevek, podporo in zaupanje. Naj povemo, da tudi kritika, če le ni na osebnostni ravni je včasih koristna, saj tako še enkrat premislimo o tematiki, ki je obravnavana in tako odločimo kako naprej.

Skupaj bomo gradili boljšo in uspešnejšo prihodnost naše skupnosti.
Hvala vam in ostanite povezani!

Last modified: 29 februarja, 2024

Comments are closed.

Skip to content