Obvestilo o prekinjeni dobavi električne energije zardi izrednih del na DV Močilnik

28 marca, 2024

Elektro Ljubljana d.d., Distribucijska enota Ljubljana okolica nadzorništvo Vrhnika obvešča odjemalce, da bo v soboto dne 30.3.2024 od 7:00 do 14:00 ure, zaradi izrednih del na distribucijskem omrežju in napravah prekinjena dobava električne energije odjemalcem, ki so oskrbovani iz TP VERD RETOVJE, VERD-VAS, VERD KAMNOLOM, LESKOVEC VERD. Elektro Ljubljana d.d., se svojim odjemalcem zahvaljuje za razumevanje.

Naslove izklopljenih merilnih mest najdete na: https://www.elektro-ljubljana.si/stanje-na-omrezju#izklop

Prosil bi, da se prijavite na brezplačno sms obveščanje o izklopih na naši spletni strani(ne pošiljamo reklam!!!):Prijava na obveščanje | Elektro Ljubljana (elektro-ljubljana.si)

Hvala in lep pozdrav

ELElektro Ljubljana Matic Zalar
Oddelek za omrežje, na nadzorništvu Vrhnika

Last modified: 28 marca, 2024

Comments are closed.

Skip to content