Dela na projektu obvoznice S2

12 julija, 2023

V preteklih dneh smo dobili informacijo, da naj bi se v kratkem nadaljevala dela na projektu obvoznice S2. Danes smo informacije preverili na Ministrstvu za infrastrukturo, ki je nadaljevanje del potrdilo. Asfaltiralo naj bi se že konec julija 2023 😍 in ne oktobra 2023, kot je bilo sprva načrtovano.
Meritve konsolidacije nasipnega materjala so pokazale, da ni več posedanja terena. Meritve so bile opravljene prej, kot je bilo predvideno.
Prav tako naj bi se nadaljevala dela pri rušitvi nevarnega objekta na naslovu Verd 164 in izravnava ceste na tem delu.
Naj povemo, da je KS Verd intenzivno pozivala in pritiskala na ljudi, ki lahko na dinamiko del pri omenjenih projektih vplivajo. Na DRSI in DRSC smo poslali tudi več dopisov. Gostili smo tudi poslanca DZ Bojana Čebelo in ga prosili za pomoč.
Veselimo se pričetka del na terenu, vsem odločevalcem pa se za to modro in edino logično odločitev iskreno zahvaljujemo.🙏
Prav tako hvala vsem, ki ste nam na tej poti pomagali! Zagotovo pa nismo bili edini borci, ki smo se zavzemali za čimprejšnje dokončanje odseka, tu ste bili zagotovo tudi drugi.
Hvala tudi tistim, za katere morda niti ne vemo. 🤔🙌
Svet KS Verd
 

Last modified: 27 julija, 2023

Comments are closed.

Skip to content